Firma Alkazar

jest obecna na

polskim rynku

od 1993 roku.O NAS


Od ponad dekady specjalizujemy się w produkcji okiennic aluminiowych.

Miło nam poinformować, że firma Alkazar rozpoczęła współpracę z firmą Tarasola®, która jest europejskim liderem w produkcji pergoli aluminiowych.

Firma Alkazar Sp.z.o.o. znajduje się w województwie łódzkim lecz nasze działania nie ograniczają się do tego obszaru . Obsługujemy klientów na terenie całego kraju jak również jesteśmy obecni na rynkach europejskich takich jak Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania oraz Szwajcaria.

Służymy wsparciem technicznym jak i doradczym co do wyboru odpowiednich konstrukcji zarówno w systemach okiennicowych jak również zadaszeń tarasowych marki Tarasola.

Posiadając status Salonu Sprzedaży Tarasola® możemy zaoferować Państwu pełną gamę 10 systemów zadaszeń produkowanych w Polsce przez naszego partnera biznesowego.

Zadaszenie typu pergola nie jest jedynie osłoną od światła słonecznego oraz nie tylko chroni nas przed opadami atmosferycznymi. Dzięki możliwości instalacji przesłon można traktować tą powierzchnię jako dodatkową przestrzeń do codziennej egzystencji.

Przeszklenia oraz źródło ciepła w postaci promienników dają możliwość spędzania czasu wewnątrz nawet podczas niskiej temperatury panującej na zewnątrz.

Dzięki takiej konfiguracji widoczne otoczenie w bezpośrednim sąsiedztwie wzbudzi w Państwu przyjemne odczucia. Spędzanie czasu z książką w takiej aranżacji podczas gdy np. aura zimowa jest widoczna tuż za naszym tarasem na pewno wywoła uśmiech i poczucie integracji z otaczającą Państwa przyrodą.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą: